Ο αυθεντικός σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Μαραθώνος - The original club Marathon Runners of Marathon.

                                       

Μέσα σε μια πανέμορφη ημέρα γύρω στις 8.15 π.μ άρχισε ο 2ος Αγώνας Δρόμου στην πανέμορφη Λίμνη Μαραθώνα, τον οποίο διοργάνωσε ο ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ, και με συμμετοχή πάνω από 500 άτομα, οι αθλητές απόλαυσαν μία μοναδική διαδρομή και στο τέλος δήλωσαν όλοι ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα.

Τα τελικά αποτελέσματα του αγώνα είναι τα εξής:

 

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 10km ΛΙΜΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 08-06-2014
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤATAΞΗ ΚΑΤΑΤ./ΦΥΛΟ ΒΙΒ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ (h:min:sec)
1 1 204 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:37,30
2 2 485 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1975 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 0:36:50,52
3 3 393 ΡΩΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 1974 Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:38:36,54
4 4 48 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1988 ΠΡΟΕΔΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ 0:38:52,62
5 5 231 ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1969 ΣΑΦΑΝΣ 0:40:01,53
6 6 301 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1977 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:40:07,05
7 7 271 ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑΣ M 1980   0:41:05,19
8 8 80 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 1983 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:41:39,57
9 9 544 ΓΙΑΝΝΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:52,91
10 10 162 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 1973 RUN&FUN 0:41:54,33
11 11 407 ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M 1975 My Runner 0:42:40,72
12 12 197 ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:54,36
13 13 548 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M   ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:43:25,59
14 14 155 ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1990 ΝΙΚΕ 0:43:30,50
15 15 26 ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1981 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:43:31,55
16 16 461 ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M 1973 My Runner 0:43:38,96
17 17 187 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1975 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:43:58,60
18 18 219 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1959 ΣΥΔΜ 0:43:59,90
19 19 24 ΠΑΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M     0:44:01,70
20 20 120 ΖΙΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1973   0:44:05,01
21 21 116 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1970 BESITOS 0:44:14,33
22 22 158 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1983 SOLEMATES 0:44:25,98
23 23 1 GANGLBAUER GEORG M 1970   0:44:31,85
24 24 357 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 1968   0:44:34,35
25 25 210 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1966 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:44:52,57
26 26 113 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:44:59,65
27 27 496 ΧΟΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 1984 ΦΛΟΓΑ 0:45:13,44
28 28 282 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1969 MARATHON RUN 0:45:15,78
29 29 34 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:45:25,78
30 30 153 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M 1971   0:45:29,50
31 31 54 ΒΛΟΧΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1969   0:45:37,42
32 32 112 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 1959 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:45:44,13
33 33 14 HAMED Peyravi M 1972 ΑΠΟΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:45:45,18
34 34 267 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M 1955 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:45:48,34
35 35 430 ΤΑΣΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 1964   0:45:54,84
36 36 191 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:01,16
37 37 518 ΙΝΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:02,80
38 1 107 ΕΒΕΡΤ ΣΤΑΥΡΙΑΝΘΗ F 1989   0:46:18,11
39 38 372 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 1966 ΣΔΥΑ 0:46:19,08
40 39 290 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ M 1974 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:46:27,36
41 40 252 ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 1971   0:46:28,12
42 41 411 ΣΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1960 ΑΠΠΟΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:46:29,79
43 42 103 ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΑΚΗΣ M 1991 NIKE+ RUN CLUB ATHENS (NORTH) 0:46:31,81
44 43 415 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1962   0:46:36,54
45 44 392 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1969 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ..ΑΤΤΙΚΗΣ 0:46:38,42
46 45 169 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 1956 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:46:43,62
47 46 525 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:56,82
48 47 323 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1973   0:47:00,91
49 48 516 ΝΤΑΡΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:03,20
50 49 285 ΜΠΕΝΕΤΑΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M 1955 My Runner 0:47:04,72
51 50 250 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1979 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:47:07,04
52 51 507 ΨΙΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1977   0:47:07,47
53 52 321 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ M 1960 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:47:12,98
54 53 28 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ M 1963   0:47:23,68
55 54 118 ΖΗΓΟΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 1980   0:47:27,21
56 2 186 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1976 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:47:34,77
57 55 503 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 1975 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 0:47:44,00
58 56 239 ΛΟΥΔΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 1972 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:47:52,08
59 57 66 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M     0:47:57,55
60 58 52 ΚΑΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M     0:47:58,50
61 59 427 ΣΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M     0:48:04,41
62 60 140 ΚΑΙΡΟΥΖ ΑΝΤΩΝΗΣ M 1962 Ασκοί του Αιόλου 0:48:09,50
63 61 478 ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1980 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:48:10,01
64 62 8 SUNGSEEK Κim M 1990 RunninGreece 0:48:11,36
65 63 356 ΠΑΤΛΙΤΖΙΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1976   0:48:19,75
66 64 128 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1983 ΕΥΚΛΗΣ 0:48:26,30
67 65 102 ΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1976 ΑΠΠΟΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:30,98
68 66 156 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ M 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:32,26
69 3 489 ΧΑΣΙΩΤΗ ΛΙΑΝΑ F 1986 SOLEMATES 0:48:35,21
70 67 425 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ M 1967 TELMISSOS 0:48:40,90
71 68 477 ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 1983 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:46,46
72 69 123 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΑΣΟΣ M 1969   0:49:02,49
73 70 193 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:03,98
74 71 74 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1972   0:49:13,19
75 72 90 ΔΑΣΥΡΑΣ ΜΑΝΟΣ M 1964 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:49:16,13
76 73 538 ΣΥΓΚΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:17,40
77 74 403 ΣΙΑΚΑΒΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 1976 ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΟΛΥ-ΝΟΕΛ CLUB 0:49:33,91
78 4 89 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ F 1981   0:49:53,87
79 75 60 ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:54,64
80 76 353 ΠΑΣΒΑΓΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤHΣ M 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:49:57,16
81 77 227 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 1975   0:49:57,24
82 78 167 ΚΑΡΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1981   0:50:02,84
83 79 260 ΜΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M 1946 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:06,04
84 80 475 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ M 1962 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΙΚΙΩΝ 0:50:08,59
85 81 417 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1964 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:50:09,85
86 82 202 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ M 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:10,81
87 83 519 ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:15,66
88 84 388 ΡΙΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1950   0:50:20,64
89 85 110 ΚΑΠΝΙΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:23,22
90 86 280 ΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1957   0:50:31,72
91 87 543 ΚΙΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M     0:50:32,37
92 88 311 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1967 ΣΑΦΑΝΣ 0:50:33,26
93 89 305 ΝΤΟΥΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 1973 My Runner 0:50:34,38
94 5 212 ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΗ F 1967 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:50:40,54
95 90 240 ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1981   0:50:41,00
96 91 11 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1971 ΣΔΥ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:50:47,20
97 92 536 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:48,73
98 93 192 ΚΛΗΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 1967 My Runner 0:50:48,81
99 94 306 ΝΤΡΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 1966 My Runner 0:50:48,95
100 95 539 ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:00,67
101 96 242 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ M 1963   0:51:06,48
102 97 163 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:16,07
103 98 283 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M 1969 ΑΠΣ ‘ΑΠΟΛΛΩΝ’ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:51:17,88
104 99 31 ΑΝΤΩΝΕΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1979   0:51:21,67
105 100 537 ΚΑΝΟΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:23,21
106 101 318 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1976 My Runner 0:51:26,02
107 102 289 ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 1977   0:51:28,39
108 103 168 ΚΑΡΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1958 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:51:33,89
109 104 308 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1973 My Runner 0:51:35,14
110 6 143 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ F 1964   0:51:37,28
111 105 29 ΑΝΤΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M 1975   0:51:37,50
112 106 166 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 1976   0:51:43,81
113 7 3 JONGMIN Kim F 1991 Runnin Greece 0:51:45,37
114 107 339 ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:51:46,03
115 108 309 ΞΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ M 1974 ΑΠΟΛΛΟΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:51:58,80
116 109 64 ΓΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1973   0:52:00,43
117 110 527 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:05,90
118 8 236 ΛΕΝΤΖΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ F 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:52:08,25
119 111 547 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΩΡΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:09,80
120 112 361 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΜΗΝΑΣ M 1980 PELECANUS CRISPUS 0:52:16,38
121 113 520 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:18,52
122 114 183 ΚΑΦΕΝΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 1973   0:52:20,33
123 115 22 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1968   0:52:23,67
124 116 49 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΝΝΟΣ M 1971   0:52:36,26
125 117 297 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:37,18
126 118 354 ΠΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1967 Ασκοί του Αιόλου 0:52:37,39
127 119 58 ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:38,49
128 120 256 ΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1978   0:52:43,89
129 121 83 ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M     0:52:43,93
130 122 490 ΧΑΣΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 1963 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:52:44,61
131 9 398 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:52:47,56
132 123 177 ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M 1977   0:52:49,00
133 124 328 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 1976   0:52:52,28
134 125 293 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1972 ΟRAMA 0:52:53,40
135 126 529 ΤΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:54,66
136 127 21 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1979   0:52:55,50
137 128 124 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 1967 ΦΛΟΓΑ 0:52:58,45
138 129 330 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1974 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:53:02,51
139 130 405 ΣΙΩΖΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 1981   0:53:03,76
140 131 501 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 1979 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ‘ΟΡΣΙΠΠΟΣ’ 0:53:05,91
141 132 121 ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ M 1973   0:53:07,50
142 133 327 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1945 My Runner 0:53:14,08
143 10 132 ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ F 1978 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:53:17,00
144 134 190 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 1975   0:53:18,92
145 135 157 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1972   0:53:21,00
146 136 387 ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:53:42,19
147 137 142 ΚΑΛΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M     0:53:44,08
148 138 515 PANIEL JIANU M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:48,28
149 139 291 ΝΑΟΥΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1969 NAOUM COUPLE 0:53:48,93
150 11 30 ΑΝΤΖΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ F 1971 NAOUM COUPLE 0:53:51,00
151 140 237 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1980   0:53:53,35
152 141 488 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 1961 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:53:53,92
153 12 402 ΣΕΛΕΜΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ F 1979   0:53:57,00
154 142 144 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1957 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ 0:53:57,52
155 143 91 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 1980   0:54:00,93
156 13 360 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 1978 MARATHON RUN 0:54:04,00
157 144 504 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:54:09,19
158 145 159 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 1978 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:54:11,31
159 146 76 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   ΣΔΥΑ 0:54:17,10
160 147 266 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ M 1979 ΣΑΦΑΝΣ 0:54:17,14
161 148 278 ΜΟΣΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1959   0:54:22,85
162 14 172 ΚΑΡΡΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ F 1964 SAUCONY 0:54:29,70
163 149 84 ΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1953   0:54:34,96
164 150 195 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΦΩΤΗΣ M 1975 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:54:39,43
165 151 281 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ M 1971 NATURAL HIGH 0:54:39,47
166 15 396 ΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ F 1978   0:54:41,25
167 16 335 ΠΑΠΑΙΕΡΩΘΕΟΥ ΒΙΚΗ F 1978   0:54:41,32
168 152 12 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1975 INTERSPORT RUNNING TEAM 0:54:44,81
169 153 397 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 1989 APS TELMISSOS 0:54:49,53
170 154 363 ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1974   0:54:52,42
171 155 279 ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ ΛΟΥΚΑΣ M 1976   0:54:54,64
172 156 336 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1973   0:54:56,45
173 157 40 ΑΣΗΜΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1960 My Runner 0:54:57,09
174 158 20 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 1980   0:54:58,79
175 159 313 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1962 RUN & FUN 0:55:07,69
176 160 184 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1975   0:55:13,08
177 161 257 ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:16,00
178 162 426 ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 1975   0:55:16,22
179 163 131 ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:16,26
180 164 51 ΒΙΧΕΡΤ ΜΑΡΙΟΣ M 1982   0:55:19,74
181 165 5 PALLUCCHINI GIUSEPPE M 1960   0:55:22,30
182 166 344 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ M 1961 ΟΡΑΜΑ 0:55:23,82
183 167 531 ΚΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:24,62
184 17 526 ΔΑΜΑΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:25,81
185 18 43 ΒΑΣIΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ F 1981   0:55:25,89
186 168 41 ΣΙΝΤΡΙΑΝ ΑΝΤΟΝ M     0:55:26,07
187 169 119 ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 1968   0:55:28,14
188 170 449 ΤΡΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1961 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:55:30,83
189 19 340 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ F 1979   0:55:31,13
190 171 122 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 1972   0:55:34,49
191 172 111 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1965 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:55:35,45
192 173 105 ΔΡΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 1976   0:55:40,43
193 174 268 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M 1939   0:55:41,89
194 175 524 ΛΙΑΛΙΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:41,98
195 176 81 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 1958 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:55:42,18
196 177 491 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΓΡΗΓΟΡΗ M 1966   0:55:42,93
197 178 346 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 1991   0:55:43,55
198 179 32 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1969   0:55:44,93
199 180 409 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1956 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:55:45,00
200 181 134 ΘΕΩΔΟΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 1967 Ασκοί του Αιόλου 0:55:50,94
201 182 440 ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1968   0:55:53,69
202 183 474 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1971   0:55:56,22
203 184 135 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 1960   0:55:59,29
204 185 541 ?Number #541 M     0:56:02,59
205 186 367 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1964 SOLEMATES 0:56:04,27
206 187 270 ΜΗΛΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ M 1972   0:56:07,48
207 188 300 ΝΙΦΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1962 Ασκοί του Αιόλου 0:56:09,28
208 189 497 ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ M 1960   0:56:12,00
209 190 63 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 1973   0:56:12,09
210 191 422 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1961 ADIDAS RUNNING TEAM 0:56:12,59
211 192 77 ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 1971   0:56:12,70
212 193 473 ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ M 1976   0:56:13,16
213 194 467 ΤΣΙΩΤΑΣ ΧΑΡΗΣ M 1966   0:56:13,51
214 195 98 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 1979 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 0:56:14,00
215 196 221 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ M 1961   0:56:16,24
216 197 117 ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ M 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:56:16,28
217 198 160 ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1976   0:56:18,63
218 199 277 ΜΟΣΧΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 1982   0:56:19,27
219 200 412 ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1962   0:56:23,72
220 201 479 ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M 1969 ATHLETA RUNNING TEAM 0:56:24,77
221 202 550 ΛΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:25,57
222 203 9 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1976   0:56:33,33
223 204 453 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1972   0:56:33,38
224 20 380 ΠΡΙΦΤΗ ΓΙΑΝΝΑ F   NORDIC WALKING 0:56:34,51
225 205 351 ΠΑΠΠΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ M 1979   0:56:42,39
226 206 27 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M     0:56:43,32
227 207 487 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ M 1952 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:56:45,77
228 21 435 ΤΖΙΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 1959 ΣΔΥΠ 0:56:45,79
229 208 216 ΛΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:47,31
230 22 201 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 1969   0:56:51,33
231 209 540 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:54,87
232 210 85 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 1963 SAUCONY 0:56:55,74
233 211 511 ΤΣΕΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:00,19
234 212 194 ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:01,00
235 23 99 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F 1972   0:57:02,06
236 213 248 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1963 ORAMA 0:57:03,32
237 214 358 ΠΑΤΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 1967 Ασκοί του Αιόλου 0:57:06,59
238 215 508 ΣΚΟΥΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:08,48
239 24 523 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΑ F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:13,09
240 25 310 ΠAΝΤΖΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ F 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 0:57:13,40
241 216 33 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ M 1980   0:57:18,70
242 217 149 ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 1981 GOLDEN RUN 0:57:20,35
243 218 371 ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 1964 Adidas Running Team 0:57:20,44
244 219 535 ΜΙΝΔΡΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:33,65
245 220 88 ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 1969 PENDELI RUNNERS 0:57:40,77
246 221 47 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ M 1968   0:57:42,63
247 222 263 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M 1978 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:57:48,66
248 26 262 ΜΑΡΚΟΥ ΡΑΝΙΑ F 1979 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:57:49,00
249 223 133 ΘΕΩΔΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 1979 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:57:51,15
250 224 36 ΑΡΚΑΣ ΖΕΠΟΣ M 1978   0:57:51,86
251 27 151 ΚΑΠΑΚΤΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 1985   0:57:53,00
252 225 399 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 1953 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:57:53,39
253 28 299 ΝΙΣΟΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F 1974   0:57:55,45
254 29 72 ΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1981   0:58:04,01
255 226 181 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1970   0:58:06,48
256 227 484 ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1973   0:58:07,65
257 228 150 ΚΑΝΤΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1969   0:58:09,38
258 30 2 GIATSINTOVA JULIANA F 1980   0:58:13,55
259 229 482 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:58:14,54
260 230 272 ΜΗΝΔΡΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M 1970   0:58:16,58
261 231 502 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 1969   0:58:20,20
262 31 348 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ F 1965   0:58:23,40
263 232 418 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1964 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:58:24,61
264 233 408 ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 1980   0:58:25,01
265 234 6 PIERGIOVANNI ARMANDO M 1980   0:58:25,14
266 235 96 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1964   0:58:32,40
267 236 233 ΛΑΪΟΣ ΒΑΪΟΣ M 1963 ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:58:34,81
268 237 67 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1974   0:58:40,58
269 238 437 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ M 1945 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:58:40,60
270 239 510 ΚΟΛΟΚΑΘΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:44,91
271 240 13 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M 1980   0:58:48,70
272 241 369 ΠΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1955 Ασκοί του Αιόλου 0:58:51,45
273 242 75 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1973 Ασκοί του Αιόλου 0:58:51,51
274 32 302 ΝΤΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 1977   0:58:53,14
275 243 274 ΜΗΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1985 Ασκοί του Αιόλου 0:58:57,18
276 244 4 NAM Yunseok M 1993 RunninGreece 0:59:01,31
277 245 101 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1974 ΑΓΩΝ 0:59:01,42
278 246 223 ΚΡΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 1952   0:59:03,07
279 247 57 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1966   0:59:06,97
280 248 463 ΤΣΙΡΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:59:11,23
281 249 53 ΒΛΟΝΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1973 NEWFISH RUNNERS 0:59:12,04
282 250 55 ΠΑΠΑΓΚΟΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M     0:59:12,33
283 33 292 ΝΑΡΑΝΓΙΟ ΓΙΟΛΑΝΤΑ F 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:59:14,27
284 251 362 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1983   0:59:14,54
285 252 514 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:18,86
286 253 337 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 1965 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:59:19,00
287 254 533 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:25,10
288 255 275 ΜΗΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 1968   0:59:25,37
289 256 42 ΒΑΡΕΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ M 1970 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:59:52,17
290 257 7 SERGIO CANINO M 1970   0:59:57,71
291 258 220 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ M 1968   1:00:00,91
292 259 329 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ M 1973 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:00:03,19
293 34 322 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ F 1975   1:00:08,66
294 260 320 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1985 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΥΣΤΙΚΗΣ ΙΝΩΣΗΣ 1:00:13,25
295 261 451 ΤΣΑΒΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M 1978   1:00:16,64
296 262 394 ΣΑΕΤΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1964   1:00:19,60
297 263 258 ΜΑΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 1971   1:00:20,80
298 264 147 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 1973   1:00:32,68
299 35 62 ΓΑΒΡΙΛΙΟΥΚ ΛΥΔΙΑ F 1975 Ασκοί του Αιόλου 1:00:34,00
300 36 213 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ F 1978   1:00:38,81
301 37 232 ΛΑΖΗ-ΑΝΑΓΝΩΣTΟΠΟYΛΟY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 1974 PENDELI RUNNERS 1:00:40,55
302 38 513 ΜΕΤΑΞΑ ΓΕΩΡΓΙΑ F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:40,60
303 265 269 ΜΕΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1973 Ασκοί του Αιόλου 1:00:47,21
304 39 465 ΤΣΙΡΩΝΗ ΜΑΓΙΟΥΛΑ F 1980   1:00:54,56
305 266 382 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1958 ΣΔΥΕ 1:00:59,22
306 267 450 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 1969 Ασκοί του Αιόλου 1:01:00,57
307 268 179 ΓΚΟΧΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:01:05,21
308 40 470 ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F 1973 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1:01:10,23
309 269 316 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1981 COYOTE RUNNING TEAM 1:01:15,87
310 270 145 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1964 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:01:20,04
311 41 56 TEXTER CICILIA F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:01:29,79
312 271 255 ΜΑΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ M 1982   1:01:38,40
313 272 521 ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M     1:01:40,98
314 273 472 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M 1957 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:01:43,21
315 274 141 ΚΑΙΤΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1959 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:01:43,66
316 275 59 ΒΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1971 ΣΔΥΑ 1:01:48,66
317 42 38 ΑΡΜΑΟΥ ΣΥΛΒΙΑ F 1976   1:01:52,49
318 276 452 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1974   1:01:54,55
319 277 35 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M 1972 SNAILS RUNNING TEAM 1:01:55,03
320 278 410 ΣΚΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ M 1983   1:01:56,60
321 279 512 ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:02,30
322 280 284 ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1981   1:02:03,56
323 281 211 ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 1973   1:02:03,69
324 282 326 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ M 1979   1:02:03,76
325 283 115 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1966 Ασκοί του Αιόλου 1:02:04,78
326 284 97 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1956 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:02:15,71
327 285 136 ΙΟΣΗΦΗΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 1963 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:02:18,31
328 43 312 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ F 1980   1:02:19,72
329 44 207 ΚΟΥΚΑ ΑΝΝΑ F 1971 ORAMA 1:02:21,06
330 286 307 ΦΥΧΟΓΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:32,22
331 45 498 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 1981   1:02:33,36
332 287 175 ΚΑΣΤΡΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 1979 Ασκοί του Αιόλου 1:02:38,29
333 288 224 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΑΡΗΣ M 1970   1:02:39,26
334 289 376 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 1976 Ασκοί του Αιόλου 1:02:39,61
335 46 199 ΚΟΝΤΑΚΗ ΝΤΕΠΗ F 1967 SAUCONY 1:02:47,51
336 290 315 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1967   1:02:49,23
337 291 304 ΝΤΕΠΙΑΝ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M 1966   1:02:52,28
338 292 176 ΜΙΦΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:53,37
339 293 429 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ M 1966   1:02:55,30
340 294 276 ΜΗΤΣΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ M 1978   1:03:02,00
341 295 466 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 1978   1:03:03,13
342 296 287 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:03:21,39
343 297 222 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1963   1:03:28,33
344 298 342 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ M 1975   1:03:30,51
345 47 341 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟY ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 1978   1:03:30,56
346 299 244 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:03:34,84
347 300 298 ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:43,22
348 301 401 ΣΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1960 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1:03:43,30
349 302 442 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1966 RUN & FUN 1:03:48,88
350 303 154 ΚΑΠΟΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1966 RUN&FUN 1:03:48,93
351 304 241 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1970   1:03:49,74
352 305 152 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 1984   1:03:53,83
353 306 443 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1973   1:03:55,79
354 307 254 ΜΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ M 1950 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:04:00,24
355 308 494 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1966   1:04:00,97
356 48 178 ΚΑΤΣΑΜΠΗ - ΑΛΕΞΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ F 1962 SAUCONY 1:04:01,32
357 309 273 ΜΗΤΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1970   1:04:02,80
358 310 70 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ M 1975   1:04:14,57
359 311 218 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 1979   1:04:20,90
360 312 532 ΡΙΖΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:25,12
361 313 528 ΚΟΣΣΟΝΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:34,49
362 49 243 ΛΩΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ F 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:04:37,35
363 314 225 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1977   1:04:40,61
364 315 400 ΣΑΧΑΚΙΑΝ ΟΒΑΝΝΕΣ M 1976   1:04:53,66
365 316 94 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:55,15
366 317 296 ΝΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M     1:04:58,53
367 318 505 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1974   1:05:22,52
368 319 419 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1954   1:05:25,04
369 320 546 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:25,49
370 321 180 ΚΑΤΣΙΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1984   1:05:25,57
371 322 542 ΒΗΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:26,29
372 323 65 ΚΑΨΑΛΗΣ ΤΡΥΦΩΝ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:29,83
373 50 286 ΜΠΕΤΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ F   NEWFISH 1:05:31,48
374 51 170 ΚΑΡΕΛΟΥ ΛΕΝΑ F 1985 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:05:34,87
375 324 68 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1985   1:05:41,94
376 325 317 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 1955   1:05:45,94
377 326 509 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:47,96
378 52 73 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F 1982   1:05:53,57
379 327 100 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1977 ΑΓΩΝ 1:05:55,27
380 328 234 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1970 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:05:56,58
381 329 288 ΜΠΟΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M 1983   1:05:58,53
382 53 343 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 1987   1:05:58,66
383 330 355 ΠΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1972   1:06:02,00
384 54 18 ΑΜΠΑΤΖΗ ΝΕΦΕΛΗ F 1982   1:06:08,56
385 331 454 ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1984   1:06:08,65
386 55 334 ΠΑΠΑΙΕΡΩΘΕΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ F     1:06:14,55
387 332 161 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:06:19,93
388 333 203 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:28,07
389 56 436 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 1962 Adidas Running Team 1:06:34,16
390 334 324 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1971   1:06:38,83
391 335 93 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:43,48
392 336 71 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1967   1:06:46,40
393 337 265 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 1971 SNAILS RUNNING TEAM 1:06:48,46
394 338 359 ΠΑΤΣΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 1973 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:06:49,48
395 339 198 ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1971   1:07:01,89
396 340 352 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 1972 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1:07:35,74
397 341 506 ΨΑΡΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1979   1:08:00,82
398 342 245 ΜΑΓΚΑΝΑΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ M 1965 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:08:01,69
399 343 345 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ M 1972   1:08:07,65
400 344 82 ΓΟΡAΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΄΄ΟΡΣΙΠΠΟΣ΄΄ 1:08:09,45
401 57 79 ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 1982 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:08:23,59
402 345 319 ΚΑΡΙΚΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:30,31
403 346 378 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1970   1:08:40,06
404 58 455 ΤΣΑΤΣΑΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F 1977   1:08:40,46
405 59 164 ΚΑΡΑΦΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F 1980   1:08:51,42
406 347 130 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1974   1:08:55,23
407 348 235 ΛΕΛΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1958 ΣΔΥΑ 1:09:02,25
408 349 433 ΤΕΤΟΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1984   1:09:12,29
409 350 87 ΔΑΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 1950   1:09:19,85
410 60 171 ΚΑΡΕΛΟΥ ΣΑΝΑ F 1958 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1:09:29,52
411 351 545 ΚΑΡΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:30,66
412 61 19 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F     1:09:30,75
413 352 205 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 1965 Ασκοί του Αιόλου 1:09:43,90
414 62 173 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΑΝΝΑ F 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:49,60
415 63 15 ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ F 1980   1:09:52,00
416 353 61 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ M 1967   1:10:07,42
417 354 138 ΚΑΙΜΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1981   1:10:16,29
418 355 139 ΚΑΙΜΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1979   1:10:16,29
419 356 37 ΑΡΜΑΟΣ ΣΥΛΒΙΟΣ M 1952   1:10:32,00
420 357 481 ΦΩΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1960   1:10:32,55
421 64 249 ΜΑΚΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ F 1977   1:10:33,91
422 358 448 ΤΡΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1982 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:11:12,10
423 359 146 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 1976   1:11:28,56
424 65 185 ΚΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1984   1:11:47,94
425 66 428 ΣΦΑΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 1969   1:11:54,79
426 67 379 ΠΡΙΤΣΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 1971   1:12:00,38
427 68 108 ΔΡΟΥΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:02,00
428 360 349 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΗΣ M 1975 BOOKRUNNERS 1:12:08,71
429 69 126 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F 1981 BOOKRUNNERS 1:12:09,23
430 361 189 ΚΙΝΤΕΡΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1:12:11,30
431 362 495 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1967   1:12:28,91
432 363 366 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ M 1958 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:12:36,88
433 364 471 ΤΣΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M 1953 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:12:37,58
434 70 314 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 1975   1:12:44,78
435 365 104 ΔΟΥΣΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1969   1:12:44,90
436 71 483 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΟΒΑΝΑ F 1976   1:12:50,66
437 366 259 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 1967   1:12:56,74
438 367 251 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:13:11,31
439 368 368 ΠΙΤΣΙΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 1949   1:13:22,42
440 369 106 ΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1958   1:13:22,47
441 72 395 ΣΑΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1981   1:13:26,78
442 370 109 ΕΛΣΑΓΕΝΤ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1978   1:13:27,16
443 73 459 ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F     1:13:27,28
444 371 165 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 1971   1:13:34,12
445 74 50 ΒΙΣΙΛΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F   ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:13:45,50
446 75 530 ΤΑΜΒΑΚΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:14,75
447 76 441 ΤΟΥΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ F 1968   1:14:23,76
448 77 10 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 1954   1:15:29,00
449 372 39 ΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1978   1:16:14,35
450 78 247 ΜΑΖΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ F 1980   1:16:14,41
451 373 127 ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M     1:17:11,44
452 79 480 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ F 1969 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 1:17:21,91
453 374 200 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1967   1:17:33,03
454 375 462 ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:17:37,85
455 376 522 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:03,59
456 80 534 ΚΑΡΑΤΟΠΟΥΛΗ ΕΦΗ F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:18:22,49
457 81 294 ΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:18:38,65
458 82 493 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F 1975 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:18:50,29
459 377 214 ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1979   1:19:44,33
460 378 215 ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 1977   1:19:44,47
461 379 261 ΜΑΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1998   1:19:44,47
462 380 92 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 1964 Ασκοί του Αιόλου 1:20:20,05
463 83 370 ΠΛΟΥΜΠΗ ΞΑΝΘΗ F 1960 ΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1:20:28,44
464 84 16 ΑΛΕΤΡΑ ΜΑΡΙΑ F 1976 RUN & FUN 1:20:54,67
465 85 86 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F 1975 Ασκοί του Αιόλου 1:21:07,47
466 381 69 ΖΙΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:20,54
467 86 229 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 1976   1:21:38,19
468 87 364 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΩ F 1989   1:21:58,38
469 88 174 ΚΑΣΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 1965 Ασκοί του Αιόλου 1:22:01,43
470 89 137 ΚΟΥΡΣΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:06,75
471 90 188 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:09,44
472 91 377 ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ F 1950 ΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1:23:41,32
473 382 549 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:24:42,39
474 383 439 ΤΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ M 1968 AONWE 1:24:48,26
475 92 148 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ F 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:29:54,96
476 384 129 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:12,19
477 93 421 ΣΤΑΣΗ ΓΙΩΤΑ F 1979   1:30:33,01
478 94 95 ΔΗΜΕΛΗ ΣΟΦΙΑ F 1953   1:30:33,56
479 95 25 ΑΝΔΡΕΑΚΟΥ ΒΑΣΩ F 1976   1:30:35,76
480 96 238 ΛΟΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 1984 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:31:03,25
481 385 17 ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 1959   1:32:02,19
482 386 182 ΚΑΦΑΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 1970   1:32:35,47
483 387 457 ΤΣΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ M 1952   1:36:42,78
484 97 303 ΠΑΝΤΖΙΩΤΗ ΣΟΥΛΑ F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:17,75
485 388 114 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:34,31
486 98 456 ΤΣΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ F     1:44:12,91
487 389 350 ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M     1:44:25,03
488 99 45 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ F     1:45:03,88
489 100 44 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ F     1:47:13,00
490 101 295 ΝΙΚΑ ΦΑΙΗ F 1966 NORDIC WALKING 1:47:14,02
    499 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1973   DNS
    486 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 1964 GOJI BERRY TEAM DNS
    476 ΦΙΛΙΑΣΤΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ F 1971   DNS
    469 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 1947 ΣΔΥ-ΠΕΙΡΑΙΑ DNS
    468 ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΑΡΗΣ M 1971 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ DNS
    464 ΤΣΙΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 1975   DNS
    460 ΤΣΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M     DNS
    458 ΤΣΙΑΛΤΑ ΔΩΡΑ F     DNS
    447 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1973   DNS
    445 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1953 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ DNS
    444 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1952 My Runner DNS
    438 ΤΙΜΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ M 1961   DNS
    434 ΤΖΑΛΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 1977 My Runner DNS
    432 ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1947 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ DNS
    431 ΤΑΤΗ ΕΡΑΤΩ F 1958 HOLMES PLACE DNS
    424 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ M 1972   DNS
    423 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 1973 AMOS RUNNING DNS
    420 ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ F 1986   DNS
    416 ΣΠΙΡΤΟΥΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1964 Ασκοί του Αιόλου DNS
    414 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1963   DNS
    413 ΣΟΥΡΟΥΛΙΔΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ M 1990   DNS
    406 ΣΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 1972   DNS
    404 ΣΙΚΟΒΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1987   DNS
    391 ΡΟΥΣΣΗΣ ΤΑΣΟΣ M 1982   DNS
    390 ΡΟΜΕΡΟ ΜΠΕΑΤΡΙΘ F 1986   DNS
    389 ΡΟΔΗ EYH F 1975   DNS
    386 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ DNS
    385 ΡΑΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ DNS
    383 ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 2004   DNS
    384 ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΜΙΧΑΛΑΓΓΕΛΟΣ M 2002   DNS
    381 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1961   DNS
    375 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΜΑΓΔΑ F   ΣΔΥΑ DNS
    374 ΠΟΛΥΜΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 1973   DNS
    373 ΠΟΛΥΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 1981 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΥΣΤΙΚΗΣ ΙΝΩΣΗΣ DNS
    365 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1980   DNS
    347 ΠΑΠΑΠΑΣΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F 1977 ΠΕΛΟΠΑΣ DNS
    338 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ M 1974   DNS
    333 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ M 1967 Ασκοί του Αιόλου DNS
    332 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 1967   DNS
    331 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ HΛΙΑΣ M 1977   DNS
    325 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F 1972 ΑΣ ΒΟΥΡΒΟΥΡΩΝ DNS
    517 ΝΤΑΡΛΑ ΙΩΑΝΝΑ F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNS
    264 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 1975 BOOKRUNNERS DNS
    253 ΜΑΛΙΔΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 1971   DNS
    246 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ ΑΧΤΙΔΑ M 1977   DNS
    230 ΚΩΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1956   DNS
    228 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 1955   DNS
    226 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ F 1978   DNS
    217 ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M 1957   DNS
    209 ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1977   DNS
    208 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 1967   DNS
    206 ΚΟΤΣΑΚΗ ΑΛΙΝΑ F 1959 SAUCONY DNS
    196 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ M 1977 ΣΑΦΑΝΣ DNS
    125 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F 1983 Ασκοί του Αιόλου DNS
    78 ΓΚΕΡΤΖΟΣ ΘΑΝΟΣ M 1972 Ασκοί του Αιόλου DNS
    46 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 1966 My Runner DNS
    23 ΑΝΑΜΟΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 1960   DNS

Εγγραφές - Πληροφορίες Αγώνων

Ο Τελμησσός Τιμά και Βραβεύει 2019

Oμαδικές Προπονήσεις

Φυσικοθεραπεία

Τράπεζα Αίματος

Προπονητικά βοηθήματα

Βρείτε μας στο facebook

 

Βρείτε μας στο instagram

(https://www.instagram.com/telmissos_/?hl=el)

 

 

Facebook Fanpage

Αναζήτηση

Ο Τελμησσός είναι μέλος της Ομοσπονδίας ΕΟΣΛΜΑ-Υ

 

Για περισσότερες πληροφορίες-εγγραφές

(υπεύθυνος Κος Θέμης Μητρόπουλος)
Πρόεδρος Αστέρα Μαραθώνα.Τηλ επικ: 6989730510 & 22940 78933

 

 

Τουριστικός Οδηγός Βαρνάβα Δήμου Μαραθώνα

 

ΧΟΡΗΓΟΙ

 

 

 

 

 

            

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ

 

 

https://www.lively-events.com

 

 

 

 

Μηνιαίο e-Περιοδικό "Ο Αθλοσώστης"


Περιέχει όλα τα νέα του χώρου (άθλημα, εθελοντισμός, επάγγελμα).
Στείλτε email στο elagreece@gmail.com για να το λαμβάνετε δωρεάν.
Στέλνετε τα νέα σας για να τα δημοσιεύσουμε.
http://sportlifesaving.blogspot.gr/p/blog-page_26.html

 

ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΑΝΑΔΡΟΜΗ

 

 

ΤΡΟΠΑΙΟ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 

 

ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ  2014

Διοργανώσεις

NewsLetter

Επικοινωνία

Γραφεία Συλλόγου
Λ.Μαραθώνος 95 Νέα Μάκρη, 19005
τηλ: 22940-98696-6942633465
www.telmissos.gr, info@telmissos.gr

 
JSN Force template designed by JoomlaShine.com